Geoblog.pl    krzysieksp    Podróże    Japonia 2013    Przesiadka

Przesiadka

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubai

Wylądowaliśmy w Dubaju. Samolot z Warszawy załadowany "do pełna". Chyba wszyscy korzystają z promocji. W klasie biznes Pani Beata Ścibakówna z mężem Janem Englertem.

Gdzieś już wcześniej zdobyłem informację, a Pan przy check-in na Okęciu potwierdził, że dla pasażerów linii Emirates, przy przesiadce dłuższej niż 4 godziny, przysługuje voucher na posiłek. Do odebrania w transfer desk. Skorzystaliśmy.
Do wyboru są dwie restauracje w terminalu B, dwie w C i jedna w A.
Ponieważ mamy lot z terminalu A, udaliśmy się do restauracji zlokalizowanej (zgodnie z opisem) przy bramce A2. Niestety opis jest trochę niedokładny, bo restauracja ta zlokalizowana jest na pierwszym piętrze - wejście jak do "Meharba Lounge".

Restauracja w formie bufetu, z kuchnią chińską, indyjską i środkowego wschodu. Jedzenie bardzo dobre. Polecamy.

Jedna uwaga - czynne tylko do 23:30 - i 10 minut przed końcem panowie grzecznie każdego informują - "10 minutes leave" :)

Informacja dla palaczy - papierosy koncernu na "M" w strefie wolnocłowej w Dubaju są jeszcze sporo tańsze niż w non-Shengen w Warszawie.

Na lotnisku w Dubaju jest darmowe wi-fi - maxspot

zula - 2013-04-29 06:25
Ile ważnych wiadomości i ciekawostek !
Wszystkiego dobrego "na niebie" lub ziemi - nie wiem gdzie o tej godzinie możecie sobie chodzić?!, pozdrawiam

irena2005n
irena2005n - 2013-05-02 23:13